fb

Party stany

Pronájem párty stanů je ideální způsob jak zajistit pro Vaši akci pod širým nebem skvělé zázemí, to i v případě nepřízně počasí. V naší nabídce najdete párty stany různých velikostí i tvarů. Vámi vybranný sortiment k Vám můžeme dopravit a na místě sestavit. S pronájmem párty stanu Vám rádi poradíme, jsme schopni zařídit party servis i pro akce, kterých se účastní více než 300 sedících osob. 

Mimo zahradní párty stany máme i širokou nabídku příslušenství. Mezi nejoblíbenější půjčované vybavení patří pivní chlazení, přenosná pípa na pivo či další párty nábytek. Pro pohodlné usazení Vašich hostů doporučuje pivní sety, které se snadno přepravují i sestavují. Dále pak nabízíme pronájem grilu a pro chladné dny třeba pronájem topidel.

Již od roku 2009 se zabýváme pořádáním base campu, což je komplexní servis a zázemí při filmovém natáčení. Pro Českou televizi jsme zajišťovali basecamp při natáčení seriálu Cirkus Bukowski, 3+1 s Miroslavem Donutilem a dalších. Base camp je vhodný nejen pro filmové štáby, ale osvědčil se také při pořádání svateb či narozeninových oslav. Potřebujete půjčit párty stan či zařídit párty servis na klíč? Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle +420 720 40 50 33.