fb

Base camp

Base campy jsou naším posláním již od roku 2009. Nejdříve vysvětlíme, o co se vlastně jedná. Tyto kempy slouží jako zázemí pro filmové štáby, s veškerým příslušenstvím, kterého je k natáčení potřeba. A nejen k němu, ale také zahrnuje veškeré další příslušenství nutné k zajištění ostatních, doplňkových aktivit. Base campy jsme schopní zajistit nejen pro filmová natáčení, ale také pro to televizní. Vzhledem k našim bohatým předešlým zkušenostem nyní asistujeme již i pro natáčení reklam. Bohatými zkušenostmi se pochlubit můžeme, jelikož naše base campy pomáhaly asistovat u filmů jako například Cirkus Bukowsky, Poslední cyklista, Jan Hus, Princezna a Písař, Vánoční hvězda, 3 + 1 s Miroslavem Donutilem a mnoho dalších.

base camp pro ČT base camp pro O2 base camp pro MFF Karlovy Varybase camp

Kromě base campů sloužících pro film, televizi či reklamu, máme zkušenosti také s base campy za účelem svatebních hostin a velkých narozeninových oslav. Těchto akcí se zúčastnilo až 300 osob v zasedacím pořádku, a na naši organizaci a výpomoc máme prozatím samé pozitivní recenze. Spokojenost našich zákazníků s base campy je již několikrát přiměla opakovaně využít našich služeb, jelikož na povedené akce se ještě dlouho vzpomíná.

Base campy se vždy přizpůsobují přání klienta. Klient specifikuje své požadavky, účel a nápady, se kterými mu bude base camp nápomocen, a spolu s námi mohou tyto nápady vzejít k realitě. Někdy tyto aktivity zajišťují firmy po částech, tudíž klient si musí pro dosažení plného servisu zajistit hned několik firem, ale pokud s tím nechcete mít zbytečné starosti navíc, obraťte se na nás. Naše společnost se postará o veškerá Vaše přání a vy už nebudete muset mít starosti navíc. Pro nás je nejdůležitější a zcela klíčová právě Vaše spokojenost, protože Vy jste naším posláním. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv případným dotazem či požadavkem a my Vám obratem odpovíme s případným návrhem na realizaci. Base campy naší společnosti jsou zcela k dispozici právě pro Vás.