fb

Pronájem párty stanů

Chystáte se uspořádat venkovní akci a hledáte vhodné zázemí? Ideálním řešením jsou, pokud jste o nich již slyšeli, takzvané party stany. O co vlastně jde? Naše půjčovna party stanů Vám nyní představuje nůžkový stan, který slouží jako zázemí na nejrůznějších oslavách a podobných akcích. Nůžkový stan je moderní zastřešovací systém. Tento party stan je konstruován s důrazem na velmi rychlou, jednoduchou a nenáročnou manipulaci i variabilitu. Montáž i demontáž tohoto party stanu je taktéž jednoduchá, rychlá a snadná. Díky nůžkové konstrukci je zaručeno rychlé rozložení a následné skládání stanu. Všechny nůžkové stany zapůjčujeme u nás ve výdejně party stanů, nebo si u nás můžete objednat kompletní servis, včetně montáže a demontáže stanu. Nabízíme dva typy těchto stanů.

Prvním typem nůžkového stanu je nůžkový stan Easy-up o rozměrech 3 x 3 metry. Je vhodný na oslavy, party, nebo jako zázemí. Jeho vnitřní plocha je devět metrů čtverečních a je možno jej opláštit. Party stany je stejně tak možno nejrůzněji propojovat a spojovat do větších ploch, dle přání zákazníka. Pronájem těchto party stanů poskytujeme ve dvou barvách, bílé a stříbrné. Kvalita stanu zaručena.

Půjčovna party stanů nabízí také druhý typ nůžkového stanu. Jedná se taktéž o stan Easy-up  s rozměry 6 x 3 metry. Plocha stanu tedy zaujímá osmnáct metrů čtverečních a je, stejně jako u předchozího stanu, možné ho opláštit. K dispozici je opět v bílém a stříbrném provedení. Pokud budete mít zájem, oba dva stany je možné rozšířit díky spojování ploch party stanů.

Pronajímáme také party stan trubkový. Je to poměrně variabilní party stan, vhodný pro velkou většinu společenských událostí. Je možné ho použít jako společenskou místnost, kuchyni, jídelnu, sklad materiálu, stánek, nebo například jako zastřešení venkovního pódia. Jeho nosná konstrukce je vyrobena z ocelových trubek a materiál plachty trubkového party stanu je z PVC. K dispozici jsou veškeré doplňky ke stanům, což zahrnuje závažové desky, kolíky, osvětlení, stojany na odpadkové pytle a spoustu dalších.

Tolik k informacím o vzhledu party stanů. Pronájem party stanů je vhodný pro veškeré venkovní akce, kde nikdy dopředu nevíte, jaké bude počasí. Skvělou akci je možné zažít i přesto, že Vás překvapí déšť, který se, zvláště u akcí plánovaných dlouho dopředu, nedá příliš předpokládat. Pokud je také větší zima, všichni hosté jistě rádi ocení prostor, do kterého se před zimou i deštěm mohou schovat a dát si třeba něco teplého k pití. Pokud si nevíte rady, který party stan je vhodný právě pro Vaši akci, neváhejte se s námi poradit, společně vybereme ten správný. Naše půjčovna těchto party stanů je schopna zařídit veškerý servis až pro více než tři sta sedících osob.

Počítejte tedy již dnes s případnou nepřízní počasí a zařiďte si na svou vlastní akci party stan, kam budete moci v takovéto situaci přemístit všechny hosty. Cena za každý party stan je včetně sady kotvení do země. Pokud máte zájem o pronájem party stanu včetně montáže, rádi Vám vyhovíme. Stany jsou vhodné pro veškeré akce jak komerčního, tak i nekomerčního typu, které se odehrávají kdekoliv v terénu. Jeho stavba je možná na jakémkoliv rovném i pevném podkladě. Strategie naší společnosti je jednoduchá a jasná. Protože čím více si toho od nás půjčíte, tím méně budete muset platit.

Věnujte pozornost našim výhodným balíčkům, ať zjistíte, kde můžete za půjčení party stanu ušetřit. My Vám můžeme garantovat kvalitu nabízeného zboží, profesionální montážní výkon a příjemnou komunikaci. Ochota udělat pro své zákazníky maximum je jedním z hlavních poselství společnosti AZ rent. Veškeré kontaktní informace, včetně adresy sídla naší firmy naleznete zde na webu. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit, rádi Vám na vše zodpovíme! Těšíme se na případnou spolupráci právě s Vámi a doufáme, že se Vaše akce s naším party stanem opravdu vydaří.

Příslušenství k párty stanům – okapy, kotvící popruhy, závažové desky, kolíky, osvětlení, stojan na odpadkový pytel, popelníky a další. 

Ceník: 

Stan Počet dnů Cena
Stan nůžkový EASY-UP 3x3m vč. bočnic 1 - 5 1 000 Kč / den
Stan nůžkový EASY-UP 3x3m vč. bočnic 6 a více 750 Kč / den
Stan nůžkový EASY-UP 3x3m vč. bočnic (víkend*) 2 500 Kč
     
Záloha za vypůjčení 10 000 Kč    
     
Stan nůžkový EASY-UP 6x3m vč. bočnic 1 - 5 1 700 Kč / den
Stan nůžkový EASY-UP 6x3m vč. bočnic 6 a více 1 500 Kč / den
Stan nůžkový EASY-UP 6x3m vč. bočnic (víkend*) 3 3 500 Kč
     
Záloha za vypůjčení 15 000 Kč    

Cena pronájmu je včetně sady kotvení do země. Přejete si pronájem včetně motnáže? Navštivte stránku Base Camp.

* víkend - pátek od 12:00 do pondělí 10:30