fb

Půjčovna pivních setů

Chystáte se zrovna uspořádat velkou slavnost, a máte problém se zasedacím pořádkem? Znáte to. Chcete si pozvat velkou skupinu lidí, jenže někteří z nich se navzájem neznají, a pokud sezení rozložíte po celé místnosti, nikdo nebude mít šanci se pořádně seznámit s lidmi, které nezná. To bývá mnohdy kamenem úrazu pro oslavy, kde se osazenstvo nezná navzájem až tak důkladně. Ideálním prostorovým řešením je proto sezení u sebe, aby si všichni mohli dobře povídat a komunikace tak nebyla omezena. Dovolte nám představit Vám takzvaný pivní set.

O co se jedná? Pivní sety jsou stabilní, rozkladatelné soupravy z pevného materiálu, ke kterým pohodlně usadíte šest až osm osob. Každý pivní set zahrnuje dvě lavičky spolu se stolem ze dřevěného a kovového materiálu. Tyto materiály jsou voleny záměrně, kvůli našim dobrým zkušenostem s jejich stabilitou a výdrží. Pokud máte také potíže se zasedacím pořádkem Vašich hostů a chcete, aby se akce stala výjimečně jedinečnou, přemýšlejte o našich pivních setech. Věřte, že už zaručily velkou spoustu zábavy a naši zákazníci se pro ně stále rádi vracejí.

Máme k dispozici několik různých velikostí pivních setů, čili máte možnost výběru, která se bude nejspíš odvíjet podle toho, kolik hostů máte v plánu si pozvat. Pivní set je také vhodný pro další typy akcí, jako například sportovní utkání, či předváděcí akce, ale zejména všechny venkovní události, jako grilování, narozeninové oslavy, nebo také často zdobí letní zahrádky restaurací, barů a dalších podniků. Pivní sety si lze také vypůjčit i na více dní, vše už bude záležet na Vaší individuální poptávce, které jsme vždy schopni se přizpůsobit. Nejdůležitější pro nás je vždy to, abyste Vy byli spokojení. Společnými silami zvládáme s našimi zákazníky uskutečňovat akce plné zábavy a skvělých zážitků, na které se vždy ještě dlouho vzpomíná. Zkuste proto také naši pomoc a přesvědčte se o výsledku na vlastní oči!

Pivní set nabízíme v rozměru: 220x50x25cm (délka stolu, šířka stolu, šířka lavice) 

Ceník:

Pivní set Počet dnů Cena
Pivní set 220 x 50 x 25 1 - 5 180 Kč / den
Pivní set 220 x 50 x 25 6 a více 150 Kč / den
Pivní set 220 x 50 x 25 - víkend 450 Kč
     
Záloha za vypůjčení 1 000 Kč