fb

Párty nábytek

Vaše venkovní akce je už dávno naplánována a nyní zbývá vyřešit, kam usadit všechny hosty a pojistit se před nepřízní počasí. Pokud nemáte dost vlastních pomůcek, inspirujte se přímo u nás. Nabízíme party nábytek k zapůjčení na akce komerčního i nekomerčního typu. Party nábytkem myslíme kupříkladu venkovní stany různých tvarů i velikostí, které je v případě potřeby možno spojovat a rozšiřovat tak jejich plochu. Party stany máme také k zapůjčení v různých barvách a je možná jejich kompletní montáž a demontáž, pokud bude mít klient zájem.

Fungují skvěle jako zázemí v případě špatného počasí, deště a zimy. Pokud totiž počasí nebude mít zrovna svůj den, budete potřebovat prostory, kam své hosty přemístit, aby nepromokli a mohli si dát třeba něco teplého k pití. Tyto stany je možné sestavit kdekoliv v terénu, na rovném a stabilním povrchu. Party stan je vhodný i pro svatební hostiny, venkovní oslavy narozenin, grilování, sportovní utkání a mnoho dalších akcí různého typu.

Dalším častým party nábytkem, který si klienti půjčují, je takzvaný pivní set. Pivní set se skládá ze stolu a dvou laviček, ke kterému pohodlně usadíte šest až osm osob. Jeho výhodou je, že hosté budou sedět všichni blízko sebe, proto usnadňuje vzájemnou komunikaci. Má pevnou konstrukci, kterou tvoří dřevěné a kovové materiály, pro velkou stabilitu stolu. Je taktéž vhodný pro venkovní akce či oslavy, klienti si ho půjčují i na letní zahrádky barů a restaurací. Tento party nábytek už zaručil na nejedné akci velkou spoustu zábavy, proto se k němu klienti stále vracejí a půjčují si ho znovu a znovu. V případě jakýchkoliv dotazů, přání, nebo žádostí o radu neváhejte vyhledat náš kontakt. Společnost AZ rent je Vám vždy k dispozici a rádi Vám ochotně pomůžeme. Vaše spokojenost s dobře vydařenou akcí je pro nás klíčem k úspěchu. Protože na všechny povedené akce se ještě dlouho a rádo vzpomíná.