fb

Base camp

Base campy jsou naším posláním již od roku 2009. Nejdříve vysvětlíme, o co se vlastně jedná. Tyto kempy slouží jako zázemí pro filmové štáby s veškerým příslušenstvím, které je k natáčení potřeba. A nejen k němu, ale také zahrnuje další příslušenství nutné k zajištění ostatních doplňkových aktivit. Base campy jsme schopní zajistit jak pro filmová natáčení, tak i pro televizní. Vzhledem k našim bohatým zkušenostem nyní asistujeme i pro natáčení reklam.

Bohaté a cenné zkušenosti jsem získali, když naše base campy pomáhaly asistovat u filmů jako například Cirkus Bukowsky, Poslední cyklista, Jan Hus, Princezna a Písař, Vánoční hvězda, 3 + 1 s Miroslavem Donutilem a mnoho dalších.

base camp pro ČT base camp pro O2 base camp pro MFF Karlovy Varybase camp

Kromě base campů sloužících pro film, televizi či reklamu, máme zkušenosti také s base campy pro svatební hostiny a velké narozeninové oslavy. Těchto akcí se zúčastnilo až 300 osob v zasedacím pořádku a naše organizace a výpomoc se setkala se samými pozitivními recenzemi. Spokojenost našich zákazníků s base campy již několikrát způsobila, že se rozhodli opakovaně využít našich služeb. Na povedené akce se totiž ještě dlouho vzpomíná.

Base campy se vždy přizpůsobují přání klienta. Klient specifikuje své požadavky, účel a nápady, se kterými mu bude base camp nápomocen, a spolu s námi mohou tyto nápady vzejít k realitě. Naše společnost se postará o veškerá Vaše přání a zajistí plný servis. Vy nebudete muset mít žádné starosti navíc. Pro nás je nejdůležitější a zcela klíčová právě Vaše spokojenost. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv případným dotazem či požadavkem a my Vám obratem odpovíme s případným návrhem na realizaci. Jsme tu pro Vás.