fb

Party nábytek

Vaše venkovní akce je už dávno naplánována a nyní zbývá vyřešit kam usadit všechny hosty a pojistit se před nepřízní počasí. Pokud nemáte dost vlastních prostředků, inspirujte se přímo u nás. Nabízíme party nábytek k zapůjčení na akce komerčního i nekomerčního typu. Jedná se například o venkovní stany různých tvarů i velikostí, které je v případě potřeby možno spojovat a rozšiřovat tak jejich plochu. Party stany máme k zapůjčení v různých barvách a je možná jejich kompletní montáž a demontáž, pokud budete mít zájem.

Fungují skvěle jako zázemí v případě špatného počasí, deště a zimy, kdy je potřeba hosty přemístit, aby nepromokli a mohli si dát třeba něco teplého k pití. Tyto stany je možné sestavit kdekoliv v terénu, na rovném a stabilním povrchu. Party stan je vhodný i pro svatební hostiny, venkovní oslavy narozenin, grilování, sportovní utkání a mnoho dalších akcí různého typu.

Dalším častým party nábytkem, který si klienti půjčují, je takzvaný pivní set. Pivní set se skládá ze stolu a dvou laviček, ke kterému pohodlně usadí šest až osm osob. Jeho výhodou je, že hosté budou sedět blízko sebe, což usnadňuje vzájemnou komunikaci. Stabilitu stolu zajišťuje pevná konstrukci, kterou tvoří dřevěné a kovové materiály. Je taktéž vhodný pro venkovní akce či oslavy, klienti si ho půjčují i na letní zahrádky barů a restaurací.

Tento party nábytek už zajistil na nejedné akci velkou spoustu zábavy, proto se k němu klienti stále vracejí a půjčují si ho znovu a znovu. V případě jakýchkoliv dotazů, přání, nebo žádostí o radu neváhejte se na nás obrátit. Společnost AZ rent je Vám vždy k dispozici a rádi Vám ochotně pomůžeme. Vaše spokojenost s dobře vydařenou akcí je pro nás prioritou. A co je nejdůležitější, že na všechny povedené akce se ještě dlouho a rádo vzpomíná.