fb

Půjčovna pivních setů

Chystáte se zrovna uspořádat velkou slavnost, a máte problém se zasedacím pořádkem? Znáte to. Chcete si pozvat velkou skupinu lidí, jenže někteří z nich se navzájem neznají, a pokud sezení rozložíte po celé místnosti, nebudou mít téměř žádnou šanci se poznat. To bývá mnohdy kamenem úrazu pro oslavy, kde se lidé mezi sebou příliš neznají. Ideálním prostorovým řešením je proto sezení u sebe, aby si všichni hosté mohli dobře povídat a seznámit se. Dovolte nám představit Vám takzvaný pivní set.

O co se jedná? Pivní sety jsou stabilní, rozkladatelné soupravy z pevného materiálu, ke kterým pohodlně usadíte šest až osm osob. Každý pivní set zahrnuje dvě lavičky spolu se stolem ze dřevěného a kovového materiálu. Tyto materiály jsou voleny záměrně kvůli našim dobrým zkušenostem s jejich stabilitou a výdrží. Pokud máte také potíže se zasedacím pořádkem hostů a chcete, aby se akce stala jedinečnou, popřemýšlejte o našich pivních setech. Věřte, že už zaručily spoustu zábavy a naši zákazníci se pro ně stále rádi vracejí.

Máme k dispozici několik různých velikostí pivních setů. Váš výběr by se pak měl odvíjet od toho, kolik hostů máte v plánu pozvat. Pivní set je také vhodný pro další typy akcí, jako například sportovní utkání, či předváděcí akce, ale zejména všechny venkovní události, jako grilování, narozeninové oslavy, nebo také často zdobí letní zahrádky restaurací, barů a dalších podniků. Pivní sety si lze také vypůjčit i na více dní, vše už bude záležet na Vaší individuální poptávce, které jsme vždy schopni se přizpůsobit. Nejdůležitější pro nás je vždy to, abyste Vy byli spokojení. Společnými silami zvládáme s našimi zákazníky uskutečňovat akce plné zábavy a skvělých zážitků, na které se vždy ještě dlouho vzpomíná. Vyzkoušejte proto spolupráci s námi a o vynikajícím výsledku se přesvědčte na vlastní oči!

Pivní set nabízíme v rozměru: 220x50x25 cm (délka stolu, šířka stolu, šířka lavice) 

Ceník:

Pivní set Počet dnů Cena
Pivní set 220 x 50 x 25 1 - 5 180 Kč / den
Pivní set 220 x 50 x 25 6 a více 150 Kč / den
Pivní set 220 x 50 x 25 - víkend 450 Kč
     
Záloha za vypůjčení 1 000 Kč