fb

Pronájem chladícího výčepního zařízení

Výčepní zařízení Vám zajistí skvělé a nezapomenutelné chvíle na různých společenských akcích nebo party. Existuje mnoho způsobů jak si dopřát vychlazené pivo, ale není nic pohodlnějšího, než si na party či akci načepovat vlastní půllitr.

V případě Vašeho zájmu Vám za nákupní ceny nachystáme pivo a limo těchto výrobců:

  • Pivo: Plzeňský Prazdroj, Velkopopovický Kozel Staropramen a další
  • Limo: Kalabria

Nabídka pivního chlazení:

Nabízíme pronájem pivního chlazení, které je vhodné pro různorodé společenské akce.

Chladící výčepní zařízení Lindr Pygmy40K - Nový model Kontakt 40/K. Je to moderní nerezový skelet bez šroubů. Výkonnější vzduchový kompresor je nastavený na 2,3 – 2,7 bar. Délka chladicích smyček je 2x14 m. Chladící zařízení má madla pro snadnější manipulaci.

Výčepní zařízení KONTAKT 40/K s výkonem 35-40 l/hod. Vzduchový systém otevírá nové možnosti v profesionálním komerčním využití. Chladící výkon průběžný 35-40 litrů za hodinu, max. 50 l/hod. To znamená 70-100 kvalitně vychlazených piv během 1 hodiny. Tento chladič má velice kvalitní vzduchový kompresor, který má zcela ojedinělí systém. Obsahuje tlumič a molekulový filtr nasávaného vzduchu.Chladící technologie Lindr je o 45 % výkonnější než její elektrický příkon. Kvalitně vychlazené pivo je připraveno v thermobloku již po 5-8 minutách od zapnutí přístroje. Moderní kompresorová chladící jednotka Lindr využívá vstupní energii k přímému převodu na chlad a tím zaručuje minimální energetickou náročnost.

Lindr Pygmy70K - KONTAKT 70/K s výkonem 60-80 l/hod. Chladící výkon průběžný 60-80 l/hod. max. 90 l/hod. Díky vzduchovému systému otevírá nové možnosti v profesionálním komerčním využití.
Tento chladič je vybaven zcela ojedinělým systémem tichého vestavěného, velice kvalitního vzduchového kompresoru, který obsahuje tlumič, molekulový filtr nasávaného vzduchu. Vzduchový systém je plně automatický a nastaven na pracovní tlak  2,4 - 2,7 baru. Kvalitně vychlazené pivo je připraveno v thermobloku již po 5-8 minutách od zapnutí přístroje. Chladící technologie Lindr je o 45 % výkonnější než její elektrický příkon. Kompletní konstrukce i šnek jsou vyrobeny z nerez oceli. Moderní kompresorová chladící jednotka Lindr využívá vstupní energii k přímému převodu na chlad a tím zaručuje minimální energetickou náročnost. 2 ks madel umístěné na vrchní části chladiče umožňují snadnější manipulaci a použité materiály splňují nejvyšší požadavky hygienických norem a jsou zárukou dlouhé životnosti tohoto chladiče.

Cena za pronájem je včetně Vámi zvolených naražečů, hadic, odkapové mřížky.

Pípa na pivo 

Lindr pátry pípa s ruční pumpou

Party pípa s ruční pumpou je určená k čepování piva z KEG sudu. Stačí jednoduše připojit příslušný naražeč přes závit 5/8.

 

Ceník:

Pivní chlazení Počet dnů Cena
Lindr Pygmy 40/k s věstavěným kompresorem, 2-kohoutové zařízení 1 - 5 300 Kč / den
Lindr Pygmy 40/k s věstavěným kompresorem, 2-kohoutové zařízení 6 a více 250 Kč / den
Lindr Pygmy 40/k s věstavěným kompresorem, 2-kohoutové zařízení (*víkend) 900 Kč
     
Záloha za vypůjčení 15 000 Kč. Cena je vč. 2 kusů narážečů dle vašeho výberu, odkapová mřížka.
     
Lindr Pygmy 70/k s věstavěným kompresorem, 2-kohoutové zařízení 1 - 5 300 Kč / den
Lindr Pygmy 70/k s věstavěným kompresorem, 2-kohoutové zařízení 6 a více 250 Kč / den
Lindr Pygmy 70/k s věstavěným kompresorem, 2-kohoutové zařízení (*víkend) 3 900 Kč
     
Záloha za vypůjčení 20 000 Kč    
     
Party pípa - ruční pumpička 1 50 Kč / den
     
Záloha za vypůjčení 2 000 Kč, včetně narážeče    

 

* víkend - pátek od 12:00 do pondělí 10:30