fb

Party stany

Pronájem party stanů je ideální způsob jak zajistit pro Vaši akci pod širým nebem skvělé zázemí, to i v případě nepřízně počasí. V naší nabídce najdete party stany různých velikostí i tvarů. Vámi vybranný sortiment k Vám můžeme dopravit a na místě sestavit. S pronájmem party stanu Vám rádi poradíme, jsme schopni zařídit party servis i pro akce, kterých se účastní více než 300 sedících osob. 

Mimo zahradní party stany máme i širokou nabídku příslušenství. Mezi nejoblíbenější půjčované vybavení patří pivní chlazení, přenosná pípa na pivo či další party nábytek. Pro pohodlné usazení Vašich hostů doporučuje pivní sety, které se snadno přepravují i sestavují. Dále pak nabízíme pronájem grilu a pro chladné dny třeba pronájem topidel.

Již od roku 2009 se zabýváme pořádáním base campu, což je komplexní servis a zázemí při filmovém natáčení. Pro Českou televizi jsme zajišťovali basecamp při natáčení seriálu Cirkus Bukowski, 3+1 s Miroslavem Donutilem a dalších. Base camp je vhodný nejen pro filmové štáby, ale osvědčil se také při pořádání svateb či narozeninových oslav. Potřebujete půjčit party stan či zařídit party servis na klíč? Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle +420 720 40 50 33.